October 23 2019 22:16:36
Dzień Kobiet
8 MARCA - DZIEŃ KOBIET

Z okazji Dnia Kobiet wszystkiego najlepszego!
Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie
i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet

Jak co roku uczniowie naszej szkoły radośnie i wiosennie obchodzili uroczystość Dnia Kobiet. 8 marca, na czwartej lekcji , zgromadziliśmy się w Sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum nr 1, by zobaczyć akademię, przygotowaną ku czci wszystkich kobiet, przez uczniów klas II b i II e. Podczas uroczystości przygotowanej pod okiem wychowawców: pana Adama Adamskiego i pana Marcina Kempy, uczniowie przedstawili historię uwodzenia niewiast na przełomie wieków, oraz wiele zabawnych skeczy i wierszy. Poszczególne skecze były przeplatane piosenkami zaprezentowanymi przez szkolny zespół wokalny działający pod batutą pana Bogdana Mieszkalskiego oraz tańcami przygotowanymi przez uczniów biorących udział w zajęciach tanecznych prowadzonych przez panią Urszulę Rosicką. Gromkimi brawami nagrodzono skecze "Randka w ciemno" ( z brawurowym prowadzącym Tadeuszem Kałwakiem z IIIc,) oraz fantastycznie przedstawiony skecz "Rozmowa kwalifikacyjna" (przygotowany pod okiem pani Agnieszki Suchanskiej Oset przez uczniów klasy II b-Jakuba Myckę i Kamila Kupskiego). Piękne dekoracje, które przyczyniły się do uświetnienia akademii, zrobiła pani Joanna Srokosz. Wszystkim Paniom składamy życzenia uśmiechu na co dzień, szczęścia oraz wielu sukcesów na polu prywatnym i zawodowym.