November 14 2019 14:58:05
POMOC SERCA
POMOC SERCA

Uczniowie naszej szkoły zebrali i przygotowali 15 paczek we współpracy ze Stowarzyszeniem "Janko Muzykant" w ramach zbiórki żywności przeprowadzonej w oleskich sklepach. Zebrane produkty spożywcze trafiły do potrzebujących rodzin uczniów powiatu oleskiego.

W ramach tej edycji Paczki Serca zakupiono i przekazano naszym uczniom również paczki ze środków pozyskanych z kiermaszu bożonarodzeniowego 2017. Również z tych środków dofinansowano wyjazdy szkolne uczniów w trudnej sytuacji losowej, przekazano bony na zakup niezbędnych środków higienicznych, dofinansowano uczestnictwo uczniów w płatnych wydarzeniach przeznaczonych dla uczniów.

Z tegorocznego kiermaszu środki w całości zostały przeznaczone na wsparcie ucznia i jego rodziny w wyjątkowej losowej sytuacji. Dobroczynność w naszej szkole ma charakter stały. Permanentnie rozpoznajemy sytuację i potrzeby uczniów, pozyskujemy środki w ramach różnych akcji angażujących naszych uczniów i społeczność lokalną oraz pozyskujemy je od indywidualnych stałych darczyńców. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy za wsparcie i Wielkie Serce.