January 22 2021 23:43:44
LEK OSTATNIEJ SZANSY
LEK OSTATNIEJ SZANSY - TEŻ CHCEMY POMÓC!

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Oleśnie od 5 do 7 grudnia przynosili do szkoły przeróżne wypieki. Mogli delektować się nimi ich koleżanki i koledzy, nauczyciele oraz pozostali pracownicy szkoły. Warunek był jeden - pomóż Weronice i Bartkowi - chorym na rdzeniowy zanik mięśni, dając na ten cel drobny datek.

Akcja pomocy ,,CIASTO" została zainicjowana przez uczennicę klasy III A Anię Brodacką, której pomysł podchwycili nauczyciele zajmujący się w szkole wolontariatem, panie: Agata Misiak, Anna Chrzęstek i Grażyna Kostorz.

Akcja, prowadzona od środy do piątku w czasie przerw między lekcjami, pozwoliła na zebranie w tak krótkim czasie prawie 1200 zł. Pieniądze z Oleskiej 1 zostały doliczone do ogólnej kwoty uzyskanej w czasie imprezy charytatywnej przeprowadzonej w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie 9 grudnia.