January 23 2021 00:13:18
LAUREACI I FINALIŚCI
29 TYTUŁÓW LAUREATÓW I FINALISTÓW DLA UCZNIÓW JEDYNKI!!!

Bardzo miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2017/2018 uczniowie Jedynki uzyskali aż 18 tytułów laureatów i 11 tytułów finalistów w wojewódzkich konkursach przedmiotowych dla uczniów województwa opolskiego. Te wyróżnienia zdobyli:

- Piotr Zug ( kl.IIIc ) uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjum ,

- Magdalena Chęcińska ( VIIa ) otrzymała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych ,

- Szymon Maryniak ( II c ) uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjum,

- Patryk Gładysz ( III c ), Weronika Dembowska ( III d ), Samuel Giza ( III c ), Józef Mann ( III d ), Magdalena Pownuk ( III d ),Wiktoria Kula ( III d ) oraz Zuzanna Wilam ( III c ) uzyskali tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjum ,

- Magdalena Pownuk ( III d ) i Maximilian Baron ( III d ) uzyskali tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum,

- Hanna Paśmionka ( VII a ) otrzymała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych,

- Natalia Tomala ( VII b ) oraz Hanna Paśmionka (VII a) otrzymały tytuł laureata Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ,,Żak",

- Zuzanna Wilam ( III c ), Zuzanna Wadowska ( II d ) oraz Weronika Bogatka ( II d ) otrzymały tytuł laureata Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ,,Gimnazjalista".

W gronie finalistów znaleźli się: Julia Hęcinska ( VII a ) - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych, Natalia Tomala ( VII b ) - finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych, Wiktoria Chęcińska ( III c ) - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego dla uczniów gimnazjum, Karolina Mencel ( VII b ) - finalistka Diecezjalnego Konkursu Religijnego ,,Żak". Finalistami Diecezjalnego Konkursu Religijnego ,,Gimnazjalista" zostali: Michał Sosnowski ( II c ), Justyna Nowak ( II d ),Samuel Giza ( III c ), Olivia Czołkos ( III c ), Mateusz Kik ( III c ), Szymon Czarnogórski (III c) oraz Karolina Trocha (III c).

Serdecznie gratulujemy, dziękujemy uczniom i nauczycielom za wysiłek włożony w pracę i życzymy dalszych sukcesów!