February 24 2018 01:02:13
TURNIEJ SIATKARSKI
TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA PSP NR 1

W piątek 12 stycznia 2018 roku już po raz X odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły, po raz I o Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Oleśnie. Udział w nim wzięło 5 drużyn: ,,Samorządowcy" z Burmistrzem Sylwestrem Lewickim, drużyna Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie, drużyna ,,Old Boys", drużyna Rodziców z przedstawicielem Rady Rodziców panem Grzegorzem Dorynkiem oraz oczywiście drużyna Nauczycieli.
Rywalizacja była bardzo wyrównana, na wysokim poziomie sportowym. Nie brakowało emocji oraz pięknych i długich akcji siatkarskich. Wszyscy zawodnicy znakomicie przygotowani. Nie do pokonania okazała się KP Policji w Oleśnie, której kibicował insp. Tomasz Kubicki. Zachwycili wszystkich swoją kondycją i profesjonalizmem. Wywalczyli I miejsce i zdobyli puchar. Równie dobrze spisała się drużyna ,,Old Boys" - II miejsce. III miejsce należało do Nauczycieli.
Rywalizacja jednak nie jest najważniejsza. Turniej jest świetną okazją do spotkania się ludzi różnych środowisk - branż. Wpływa pozytywnie na integrację. Gra jest dobrą zabawą. Co roku cieszymy się wsparciem rodziców, którzy nie tylko bezpośrednio biorą udział w turnieju, ale też kibicują szkole i wszystkim jej przyjaciołom. Po raz kolejny rozgrywkom towarzyszyła dobra atmosfera. Mamy nadzieję, że dzięki takim inicjatywom ,,duch sportowy" w oleskiej ,,Jedynce" nie zginie. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniały występ i zaangażowanie, wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji turnieju a kibicom za wspaniały i gorący doping. Zapraszamy na kolejny turniej.