October 24 2019 00:11:27
WIECZOREK POETYCKO-MUZYCZNY

NAPRAWDĘ JAKA JESTEŚ, NIE WIE NIKT ...

15 marca 2017 roku w naszym gimnazjum odbył się wieczorek poetycko - muzyczny pod tytułem : ,, Naprawdę jaka jesteś, nie wie nikt..." . Motywem przewodnim spotkania były rozważania o kobietach. Zaprezentowano wybrane wiersze i piosenki poruszające ten temat. Impreza została zorganizowana dla środowiska lokalnego. Widzowie nie zawiedli. Sala gimnastyczna była wypełniona po brzegi. Swoją obecnością zaszczyciło nas ponad 160 osób. Wśród zaproszonych gości byli: Burmistrz Olesna pan Sylwester Lewicki z małżonką, kierownik Wydziału Edukacji pan Janusz Wojczyszyn z małżonką, delegacja z zaprzyjaźnionej szkoły węgierskiej w Zalakaros, rodzice, uczniowie oraz przyjaciele szkoły.
W niesamowity nastrój rozważań o kobietach wprowadzili uczniowie naszego gimnazjum ( recytatorzy: Michał Gaida IIIE, Wiktoria Lysy IB, Jakub Krawczyk IIIE, Sara Kistela IIIC, Patryk Jędrak IIIA, Karol Lech IIIE, Tobiasz Kansik IIIE, Jakub Wieczorek IIIE, Laura Kacała IIIA, Antonina Antkowiak IIA, Weronika Grondys IB, Julia Nowak IID, Paweł Korzekwa IIIA, Oliwia Czołkos IIC oraz wokaliści: Gaida Michał IIIE, Paulina Wystalska IC, Tomasz Klich IIID, Marek Brodacki IIID, Julia Gohly IIIE, Anna Wac IIIC, Wiktoria Lysy IB, Iga Reszko IID, Anna Brodacka IA ; Bartosz Klich IIIA - obsługa projektora ). Gościnnie na naszej scenie wystąpili uczniowie z PG nr 1 w Praszce - Anna Małyska i Dominik Szyszka. Program został przygotowany przez pana Bogdana Mieszkalskiego (oprawa muzyczna), panią Barbarę Urbańczyk, panią Anetę Paśmionkę, panią Sławomirę Trzaskowską, panią Anetę Maryniak (scenariusz i reżyseria), panią Joannę Srokosz, panią Joannę Jelonek (dekoracja), panią Annę Hiller-Janik (poczęstunek).

Organizatorzy dziękują wszystkim za pomoc w przygotowaniu tego niesamowitego widowiska, a szczególnie panu dyrektorowi Adamowi Adamskiemu oraz pani wicedyrektor Grażynie Jończyk.