December 11 2017 17:45:11
Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016
Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

Równie zaszczytny tytuł Finalisty Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej otrzymał uczeń klasy IIe Michał Gaida a jego kolega z klasy Damian Nowak uzyskał tytuł Laureata w tym konkursie. Oczywiście nasi najmłodsi uczniowie nie mogli pozostać w tyle ,tak więc uczeń klasy Ic wyjątkowo utalentowany matematycznie Piotrek Zug uzyskał tytuł Laureata w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym PANGEA a jego koleżanka z klasy Oliwia Czołkos uzyskała tytuł Laureata w Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej.Oczywiście nie zawiedli również nasi sportowcy-W XV Klasyfikacji Sportowej Szkół Powiatu Olesno reprezentujące szkołę dziewczyny z Jedynki już 4 raz z rzędu osiągnęły pierwsze miejsce a chłopcy zajęli miejsce drugie. W tym roku II Miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zajęła drużyna składająca się z Jakuba Wieczorka, Dawida Platy oraz Damiana Nowaka z klasy IIe, Jakuba Pierzyny oraz Patryka Jędraka z klasy IIa , Kacpra Zachy i Michała Woźnego z klasy IIIa i Michała Wieczorka z klasy IIIb. Miejsce III zajęli Barbara Bartela i Patrycja Wąsik z klasy IIIa, Anna Respondek z klasy IIIb, Agata Podstawa z klasy IIc, Seget Ewelina z klasy IIa ,Kucharczyk Kamila klasa II a , Laura Gręda klasa I d oraz Wiktoria Chęcińska klasa Ic. W Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lekkoatletyce III Miejsce wywalczyli Barbara Bartela, Laura Gręda, Kamila Kucharczyk i Anna Respondek. Wyjątkowo popisał się nasz uczeń klasy IIa, Jakub Pierzyna, który zdobył I Miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lekkoatletyce -bieg na 1000m . Naszej uzdolnionej młodzieży podczas apelu z okazji Zakończenia Roku Szkolnego gratulowała pani Dyrektor Grażyna Jończyk, pan wicedyrektor Adam Adamski, pan Naczelnik Wydziału Edukacji Janusz Wojczyszyn oraz Skarbnik Gminy pan Jan Jaskulski i Przewodniczący Rady Miejskiej pan Henryk Kucharczyk. Wręczono też zaszczytne tytuły Przyjaciela Szkoły oraz listy gratulacyjne dla Rodziców. Akademię kończącą ten rok szkolny przygotowała klasa IIc pod opieką wychowawcy p.Anety Paśmionki. Oprawę muzyczną zapewnił zespół wokalno-instrumentalny pod nadzorem p.Bogdana Mieszkalskiego a o oprawę wizualną zadbała p.Joanna Srokosz z podopiecznymi. Wszystkim uczniom życzymy słonecznych wakacji i samych sukcesów.