January 22 2021 23:17:13
IX Turniej siatkarski
Turniej piłki siatkowej okazją do corocznego spotkania

Tradycyjnie, już po raz dziewiąty, 28 lutego 2015 roku odbył się w naszej szkole Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora PG nr 1. W zaciętej rywalizacji uczestniczyły cztery zespoły: Reprezentacja Rodziców, Samorządowcy Team, OLD BOYS przyjaciele szkoły oraz gospodarze turnieju Nauczyciele (w składzie kapitan - Janusz Wojczyszyn, Katarzyna Kleszcz oraz wuefiści).
Celem turnieju oprócz promocji aktywności fizycznej, była przede wszystkim integracja społeczności szkolnej. Jak co roku uczestnicy rozgrywek mogli w miłej atmosferze porozmawiać o bieżących sprawach szkoły.
Jednak nie brakowało również emocji. Już w pierwszym meczu spotkały się dwie drużyny, które jak się później okazało, zajęły czołowe lokaty . Po zaciętym tiebreaku Nauczyciele pokonali OLD Boys. Bardzo pozytywnie zaprezentowała się Reprezentacja Rodziców, która po zwycięstwie z Nauczycielami do końca liczyła się w walce o III miejsce. Nie odpuszczała również Drużyna Samorządowców, dla których rozgrywki były elementem przygotowań do Powiatowych Zawodów Sportowych Samorządowców.
Turniej przebiegał w znakomitej atmosferze, obyło się bez kontuzji, a wszyscy zawodnicy w dobrych humorach zapowiedzieli już udział w jubileuszowym X turnieju o Puchar Dyrektora w przyszłym roku. Już teraz serdecznie zapraszamy.